Onko taas cyberhyökkäys Nordea kohtaan

Kun automaatit eivät toimi ja nettipankkiin sekoilee?
Kyllä olisi parasta lopettaa tili Nordea ssa. Toimii miten sattuu.
4153
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lopeta sitten äläkä rutkuta.

Äänestä
  • Voi, voi onko PerSulla paha olla?

    1Äänestä

  • Oletko noin tyhmä?

    1Äänestä

Ei Nordean asiakkaana ole mikään pakko olla, pankkeja on maassamme pilvin pimein.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun automaatit eivät toimi ja nettipankkiin sekoilee?
Kyllä olisi parasta lopettaa tili Nordea ssa. Toimii miten sattuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu