Neukkulanihalijat epätoivoisia

Julkaisevat pitkiä kirjoituksia syyttäen Ukrainaa kaikesta maan ja taivaan välillä ympäristöntuhoamisesta alkaen. Luulevat, että kirjoituksen pituus on merkki heidän älykkyydestä.

Päin vastoin.

Neuvostoliiton ihailu on merkki hyvin vajaasta älystä.
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suurimmat Neukkulan ihailivat olivat Suomen porvaristoa. Esimerkiksi Vuorineuvokset. Jokainen poliittinen puolue kärsi tästä. Vaihtokauppa takasi hyvät diilit ja ryyppäysolosuhteet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Julkaisevat pitkiä kirjoituksia syyttäen Ukrainaa kaikesta maan ja taivaan välillä ympäristöntuhoamisesta alkaen. Luulevat, että kirjoituksen pituus on merkki heidän älykkyydestä.

Päin vastoin.

Neuvostoliiton ihailu on merkki hyvin vajaasta älystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu