Kehoa rääkkätään myrkyillä.
Se, mitä lääkärit – ja varsinkin psykiatrisen sairaalan lääkärit ja hoitajat – eivät sinulle kerro, on se, että syy siihen, miksi jotkut lääkkeet lihottavat, on se, että solut suojaavat elimistöä myrkyiltä keräämällä nestettä.
He sanovat, että lääkkeet lisäävät ruokahalua, ja väittävät sen olevan syy lihomiseen. Tämä on heidän valheensa. Lääkkeet eivät lihota siksi, että ihminen söisi enemmän, vaan siksi, että keho reagoi niihin. Ihminen voi lihoa 30 kiloa, vaikka söisi vähemmän kuin aiemmin.
Myrkyllisten lääkkeiden määrääminen on osa globaalia väestönharvennusohjelmaa. Kun ihmisellä on 20 vuotta 30 kiloa ylipainoa, koska solut suojaavat elimistöä myrkyiltä keräämällä nestettä, keho joutuu koville.
Kehoa rääkkätään myrkyillä.
Kehoa rääkkätään myrkyillä.
Anonyymi-ap
0
109
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658