10 uutiset ovat 7 uutisten uusinta

Käytännössä ihan sama sisältö, ei juuri mitään uutta.
Kun katsot kerran 7 uutiset, ei kannata enää 10 uutisia katsoa.
262
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

uutisia voi katsoa kun runggailee naisia ja jos anne ylen puolella joskus enemmän pyllistleee ja sivu tissiä

Äänestä
  • No älä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käytännössä ihan sama sisältö, ei juuri mitään uutta.
Kun katsot kerran 7 uutiset, ei kannata enää 10 uutisia katsoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu