Demujen idoli Putin

…on ehdottanut tulitaukoa. Tarkoittaako se Venäjän suurhyökkäystä?
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt toimittajat voisivat haastatella presidentti Hjalosta. Saisimme kuulla miten hän kehuu hyvän ystävänsä ehdotusta… ja puolustaa myöhemmin Venäjän hyökkäystä. 🤭

Äänestä
  • Niissä on jotakin samaa; orban -haloska.

    Äänestä

Seuraavaksi natsi-Putte ehdottaa Zelelle tulitaukoa punaveritorin natsiparaatin ajaksi toukokuussa.

Kutsuvieraiden, Pohjois-Urean Kim Un paksun, Iranin ajatollon, Valkovenäjän Likasangon, jenkkien kuningas Tacon ja Unkarin Gyrbänin turvallisuus olisi taattu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

…on ehdottanut tulitaukoa. Tarkoittaako se Venäjän suurhyökkäystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu