Iranin taipuminen ihmetyttää?

Olisivst voineet kiristää hyvät ehdot.
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sitä ole vielä kirkossa kuulutettu,,,
Tunnetusti Psykopaattinen Oranssi Vihapappa on yksi suurimmista valehtelijoista maailmassa!!!

Äänestä
  • Jatkuvasti väittää sitä ja tätä joka ei pidä paikkaansa!!

    Äänestä

Persialaisten pitäisi potkaista iranilaiset ulos. Muistakaa aasinsillat.

Äänestä

Tuskin luovutti kaikkea, jos luovutti.

Nyt tarvitaan kaikki mahdollinen teatteri, jotta osapuolet voi vetäytyä sodasta kasvojaan menettämättä.

Kumpikaan osapuoli ei voi näyttäytyä hävijänä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisivst voineet kiristää hyvät ehdot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu