Virheiden Sofia Virtsa oli telkkarissa kuin riivinrauta.
Mitään järkevää puhetta ei hän suustaan päästänyt
Mitään järkevää puhetta ei hän suustaan päästänyt
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Virheiden ainoa ajatus on Ydinvoiman vastustus.
Suomi ei tule toimeen ilman Ydinvoimaa.
Virheille myös kelpaa Ydinvoimalan tuottama sähkö
Persujen ainoa homma on päänaukominen.
Yle on punikkimedia.
Tuotanto olisi pitänyt keskeyttää. Ei vastannut enää tarkoitustaan. Näyttää loppuaika vaikka piirrettyjä.
tosi hyvä just noi persuille pitää sanoa, ei ne muuten kuuntele, ovat niin täynnä omaa itseään, virnuilevat ivallusesti
>>Jos MINÄ Virta olen pääministeri seuraavassa hallituksesssa , niin palautan nuo järjestörahat...<<
NO SENHÄN nämä viherhupakot osaavat -polttaa rahaa,,,eikä varmaan velkaantuminen pahene.
En ole persu, mutta varsin hyvin Wille puolusti lääniään.
Mistä.Tietää.?Vihreät.Puhuu.Asiaa.
Joka kerta .Kun.Persut.Turvauutuu.
Hätä.Valheisiin.
On se jännä, että jos hän olisi mies, persu ja vaikka puhuisi täsmälleen samoin, olisi hän niin oikeassa ja tietäisi paremmin jne.
No ei sentään. Mitään järjestöjen alajärjestöjä ei olisi koskaan kannattanut tukea. Lomajärjestöjä jopa !
Sosiopaatti rydman hermostui ja meinasi lyödä. ilman syytä. Rydman ei tiennyt mistään mitään, vaan huusi populistista paskaa ja haukkui toimittajankin kiimavihassaan.
Rydman juuri tietää, mutta ukkonsakin tielleen ajanut rääkyjä ei. Kun Suomi jo makaa maassa, ei ka tässä nyt aleta järjestöjen järjestöjä tukemaan. Eikä toimittaja saa tietoisesti tehdä ohjelmasta Muppetshowta.
Kari kuin Kari, Telk-Kari.
Voiskohan tuon vihreän puolueen räpättimen saada pois koko politiikasta, kun ei jaksais kuunnella moista tyhjän jauhamista.
Toivoa vain sopii, että Sofia Virrasta ei tule ministeriä...
Uli uli. Vuh vuv. Siinähän toivot. Parin vuoden päästä saat äänioikeuden. Vitun kersa. Tai sitten olet saakelin tyhmä ja vähä-älyinen.
Tuskin pelkällä huutamisella pääministeriä tulee. Tytti Tuppurainenhan yrittää samaa.
Ukkoki sai varmann tarpeeksi paasaamisesta ku tul bänks....
Käyttäytyi kuin murrosikäinen.
Virta munasi itsensä totaalisesti