Estonian kapteenin sanoin "todella pahalta näyttää nyt kyllä", eli onkohan Salikselta päässyt se viimeinen turaus ja sen jälkeen homma on finaalissa? Jos näin on, niin Saliksen haisevaa muistoa vaalien. Olit kultainen kuin Serlan rulla, lämmin kuin kuuma pieru, helvetin pahan hajuinen ja muutenkin kehityskelpoinen yksilö.
Pitäkäämme hiljainen hetki Saliksen muistolle. Ei saa pieraista sinä aikana.
Kaihoisasti muistellen ruumisarkku-Pieris
Salis heittänyt veivinsä?
4
333
Vastaukset
- Anonyymi00001
Rakas Pieris
Et pääse minusta näin helposti eroon. Haudan levossa ollessani näyttöön (HUD = Head Up Display) tuli viestisi, joten pieni pilini kankistui heti, arkun kansi aukesi, ja kaksi metriä Espoon suoperäistä maata väistyi, ihan kuin se joku Mosse joka meni Punaisen meren yli jostain johonkin perimätiedon mukaan. Eipä saanut Hormuzin salmea avattua.
Nyt paskon taas tutussa parkkihallissa homo-Audeja. Kaikki ennallaan.
Kiitos, kun herätit minut ikiunestani.
T: zombie-Salis- Anonyymi00002
Pieris dorogaja
Ostan kartanon Varissuolta. Sopii kaltaiselleni kuolleista nousseelle ydinjätteelle.
8h + heittiö, 13 vessaa suurpaineimurilla, sähkömopon latauspistoke, 200 elukan navetta. Esteetön merinäköala heti sen kilometrin kuusimetsän jälkeen. Kuivakäymälöitä tontilla akuuttiin suolentoimintaan.
Tuletko sinne pehtooriksi? Saat nuolettaa itseäsi karheakielisillä Mansikeilla ja Muurikeilla, hyväksikäyttää reippaita virol aisia heppapoikia, sähkömopolla Alkoon kerran viikossa.
Palkanmaksu joka päivä suoraan lapaseen, mutta ei kerrota tätä Vero.fi jutuille.
Majoitus Sopu-teltassa.
Eläinlääkäri hoitaa sinun ja mullikoiden työterveyshoidon. Lateksihanska voi heilahtaa.
Tule tule kom kom hit.
Maatilan johtaja Salis
Ooh, Salis on hengissä, rukouksiani on kuultu. Haudasta nousemisesi aiheutti Varissuolla pienen maanjäristyksen, mutta Basso ja Alko pysyivät vahingoittumattomina. Onko sulla nyt paljon multaa kynsien alla?
Ja kiitos kutsusta, tulen tietysti kartanoosi, vaikka suoraan emännäksi, mitä sitä kursailemaan. Olenkin aina halunnut nauttia merinäköalasta, jota ei ole. Kai siellä on orjia, jotka tekevät raskaat työt ja me voimme nauttia Sorbuksesta ja Poprillista? Lauantaitansseihin sitten sinne Bassoon.
Mulla taitaa muuten olla Lantavirus. Paskaa tulee monimuotoisesti lähes joka reiästä. Lopuissa on hiivaa. Saadaan oluetkin samalla tehtyä.
Ihanaa, en malta odottaa kartanoosi muuttoa. Kuorma onkin valmiina jo. Käynnistä traktorisi ja nappaa minut kyytiisi. Uuh.
T: Karjakko-Pieris- Anonyymi00003
Rakas Pieris-karjakkoni
Sinun muuttokuormasi menee suoraan kotikulmilleni, siis Ämmässuon kaatopaikalle. Saat mopopaikan parkkihallista. Unohda kartanot ja merinäköalat.
Sekarotuisille mulkunkuulillesi huostaanotto Kuusamoon, voimia omaisille.
T: Espoon parkkihallidemoni Salis; saldo 3 pudotusta ja 4 haavakkoa.
Revi siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671232- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että336701- 51661
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
- 101625
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56574
