IS raportoi Seinäjoen teinisurmaajasta

Todella noloa uutisoida nuoren naisen tämän hetkisestä elämästä. 26 vuotias Joupin sekopää saa otsikoita. Ei voi käsittää.
7553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä hänestä mahdettiin raportoida?

Äänestä

Ei taida nimenvaihtaminen auttaa. Ihmiset muistaa aina Hannan joka surmasi kauniin ystävänsä Oonan 16 veitseniskulla...

Äänestä

Postatkaa se artikkeli, mediat maksumuurilla rahastavat ja mässäilevät veriteolla. Ihannoidaan somessa ja viihteessä raakaa väkivaltaa ja voivotellaan krokotiilinkyynelin miksi on niin paljon pahoinvointia, rikollisuutta ja väkivaltaa.

Äänestä

Jep, artikkeli kehiin

Äänestä

Enpä tahtoisi olla noin mustasukkaisen miesystävä

Äänestä

Asiallista.

Äänestä

Eikös aloittaja kun tehnyt ihan itse hänestä otsikon Suomi 24:lle

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Todella noloa uutisoida nuoren naisen tämän hetkisestä elämästä. 26 vuotias Joupin sekopää saa otsikoita. Ei voi käsittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu