Jumalasta ja jeesuksesta

Noi nimet on mielikuvitusta...vaan vitunm typerät ihmiset uskoo johonkin noin älyttömän typerään...ihan niinkun elämäs ei ois mitään muuta ku uskoo johonkin mikä ei mitenkään voi olla mahollista!!!!!!
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kova jannu oot.

Alkaako ala-aste tänään vasta klo 10?

Äänestä
  • lukio kyllä alkaa...vitun pehmee!!!

    Äänestä

  • mä kirjoitti:

    lukio kyllä alkaa...vitun pehmee!!!

    onpa kovaa... huooh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä kirjoitti:

Noi nimet on mielikuvitusta...vaan vitunm typerät ihmiset uskoo johonkin noin älyttömän typerään...ihan niinkun elämäs ei ois mitään muuta ku uskoo johonkin mikä ei mitenkään voi olla mahollista!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu