PYYTÄISI NUORILTA KANTASUOMALAIS IHMISILTÄ

Älkää luottako HUS pävystiksien muu maailma tilattujen erikoistuvien kielitaidottomien väittämiin . VÄITTÄVÄT ETTÄ MINULLA ALASELKÄ SÄRKEE . ! MINÄ POTILAS VÄITTÄMYS ETTÄ PELKKÄÄ YLÄSELKÄÄ SÄRKEE ESITÄN . JA MANGNEETTI KUVATTAVA HETI AAMULLA ! Tapahtui Porvoossa Tornion junan aikana . Tekivät minusta täysinvaliidin
11119
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Eikös tuo pitäis olla laitonta entisessä Suomessa ?

Äänestä

Gollegiaalisuuden pelko lääkäri armeijaa kohtaan ehkäisee nuoria ym.vanhempia kertomasta mitään . Eli samalta näytöltä toisiaan mafiansa toisiaan suojelee .

Äänestä

Pitääköhän kuulua Orpon tienataan tällä.linjan Aatoksiin Lakiverstas Oy . Vaimonsa Bisneksiin

Äänestä

Pää asiansa on muu maa maailma ensin . KOK. JA SDP.

Äänestä

Eli aloittajalla oli Selkä murtunut pahasti ja ulostteiin taksiin ilman potilaan vaatimia oikeita mangeetti ym. Kuvauksia . ! Ja hänestä täten lopun iän invaliidi tehtiin vm. 16 tornion pakolais tulvan hetkellä .

Äänestä

No mamu saa palkan vaikka persu äkkäilisi kipeänä. Jää enemmän aikaa tauolle kun persu vaatii palvelua persuhoitsulta.

Äänestä

Jos ei osaa lääkäri kunnolla suomea,vaivat voi kääntyä vaikka miksi.Voi lähteä leikkauksessa väärä jalkakin.....

Äänestä

Poistihan joku lääkäri potilaan maksankin vaik piti olla perna...

Äänestä

Tyrineiden lääkäreiden gollegiaalisuus Armeija on valtava . Yksityiset ja Hus . Samaa paskaa . Katsovat näytöltä kaiken . Potilaat ilman lääkäri sukulaista ovat kusessa Suomessa .

1Äänestä

Ja kun hoitovirhe tulee,korvaus byrokratia on tehty niin raskaaksi ettei potilas jaksa siihen alkaa.Ja aina tuntuu joku selitys löytyvän niinkuin vakuutusyhtiöillä,ettei tarvi korvata.

1Äänestä

Varsinkin Porvoossa lääkärit poistaneen valitsemiaan omia kirjoituksiaan / muuttaen jäljelle jääneiitä . Heti asian Liipoon vedettyä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Älkää luottako HUS pävystiksien muu maailma tilattujen erikoistuvien kielitaidottomien väittämiin . VÄITTÄVÄT ETTÄ MINULLA ALASELKÄ SÄRKEE . ! MINÄ POTILAS VÄITTÄMYS ETTÄ PELKKÄÄ YLÄSELKÄÄ SÄRKEE ESITÄN . JA MANGNEETTI KUVATTAVA HETI AAMULLA ! Tapahtui Porvoossa Tornion junan aikana . Tekivät minusta täysinvaliidin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu