Toyota bZ4X on saaanut Touring-mallin, joka tuo lisää tehoa ja tilaa:
https://www.youtube.com/watch?v=4obA0jx3lVI
Marko Siintomaa kehuu Toyota bZ4X Touringia!
18
230
Vastaukset 18
- Anonyymi00001
No onpa se Siintomaa kehunut muitakin autoja ,eikä siitä tänne ole tarvinnut hehkuttaa..
- Anonyymi00002
Mutta jos on jo niin hyvä että kannattaa julkaista jotta kansa osaisi valita oikein?
- Anonyymi00003
Se on Suomen kansan suosikki, tilava ja ripeä.
- Anonyymi00004
Harmittaako kun kehuu?
- Anonyymi00005
Nyt onkin kello jo Toyotan omapojan iltatoimien, eli peitellä moitteet Toyotasta ja nostaa kehut ja toistaa joku unohtunut ja vanha hauska Toyota kehu.
- Anonyymi00006
Korjaan: .......eli peitellä valheet Toyotasta ja nostaa esiin päivän aikana ympäri maailmaa tehdyt Toyotan kehut kun vanhoja kehuja ei tarvitse, koska niitä uusiakin riittää.
- Anonyymi00007
Siintomaat ja Liinpäät elävät kaikkien autojen kehumisella.
- Anonyymi00013
Voihan sitä tuollaistakin kuvitella.
- Anonyymi00008
Siintomaa kehuu jopa MG 4 autoa talvikäytössä!
https://www.youtube.com/watch?v=g2olIizIGqY - Anonyymi00009
Jokainen ajokortin omaava voisi alkaa tehdä noita tyhjänpäiväisiä videoita. Ajella 80 km/h nopeutta pääteillä ja sanoa, että hyvin päästiin perille.
- Anonyymi00010
Voihan sitä tuollaistakin kuvitella. Marko Siintomaa jaa äärettömän mutkaisilla teillä ja soratiellä. Älä yritä antaa väärää kuvaa.
- Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Voihan sitä tuollaistakin kuvitella. Marko Siintomaa jaa äärettömän mutkaisilla teillä ja soratiellä. Älä yritä antaa väärää kuvaa.
Mitä matalampi auto, sen paremmin pärjää mutkaisilla eikä sorateillä eikä sähköautojen kova alusta sovi nimismiehen kiharoille, tiedän yli 50 vuoden ajokokemuksella. SUVit ei ole mutkateiden autoja.
- Anonyymi00012
KÖPI KEHUU TOYOTAA. USKOKAA KÖPIÄ. KÖPI ON HYVÄ.
- Anonyymi00014
Siintomaalla itsellään on Polestar 2 jossa on jo ollut vikoja, hän on tehnyt siitäkin videon tubeen. Siintomaa piti selvästi uudesta bZ4X Touringista samoin mm. saksalaiset testaajat.
- Anonyymi00015
Saksalaisiin ei voi yhtään luottaa, joten ei mitään arvoa niillä "kehuilla".
- Anonyymi00016
Miksi saksalaiset autot ovat niin epäluotettavia?
- Anonyymi00017
Marko kiihdyttää
- Anonyymi00018
Make tietää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa751679- 231182
Kemijärvellä vesionnettomuus
Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as321073Hei, voitko kuunnella
Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu134906Joku porukka lähtenyt täältä
Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.189826- 64694
Olipa yllätys
Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo192619On todella ikävää
Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit79598- 49561
- 71557
Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä
Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,32518- 55517
- 57485
Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.25457Kai sä mies ymmärrät..
..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast28432- 34424
- 33423
- 40417
- 16409
- 82398