Suomi ei liittynyt EUiin laillista reittiä

onko jäsenyys laiton? Voimassa ollenkaan?
Miten sauli niinistö voi kulkea vapaana?
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja Suomi ajoi oman taloutensa alas
EU jäsenyyden vuoksi.

Äänestä

sauli niinistön arvostelu poistetaan saitilta?

Miten sauli e valuuttaan liittyminen?

Äänestä

jos sauli n
ja paavo olisivat saaneet ehjän kodin,

olisiko Suomi ollenkaan EU jäsen?

Äänestä

Da da....

Äänestä

Hän on vanha ja toivon, että hän vihdoinkin kuolee, niin minä nostan lipun koko lipputankoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

onko jäsenyys laiton? Voimassa ollenkaan?
Miten sauli niinistö voi kulkea vapaana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu