Liike Nyt? Keskusta? Siirryn sen puolueen äänestäjäksi.
Joko Westerholm on tehnyt päätöksen mitä puoluetta edustaa?
Anonyymi-ap
35403
5Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Seurataan tilannetta korjaako PS päätökset. Myös puoluekokouksen äänestyksissä olisi läpivalaisun paikka. Mitä tapahtui äänestyksissä?
Kuka oli AW:n disinformaatio kampanjan takana?
AW ei jää rannalle makaamaan. Hänelle sata nimeä ei ole temppu eikä mikään.
Toivotaan että korjaa tyhmän päätöksen. Westerholmin jättäminen ulkopuolelle on oikea emämunaus.
Perussuomalaisten perheriidat - parasta poliittista viihdettä 👍
AW on arvostettu strategi jo pitkän aktiivisotilasuransa aikana, ei kiirehdi turhaan, analysoi monta vaihtoehtoa ja toteuttaa steategisesti parhaimman, kun aika on oikea.
Varmasti. Tiedottaa varmasti kyllä asiasta. Itse näkisin Liike Nyt:n parhaimpana vaihtoehtona. Uusi alku terveeltä, puhtaalta pöydältä. Harkimo varmasti arvostaa Westerholmin ammattitaitoa toisin kuin persueliitti, joka heittää sen roskakoriin vai ja ainoastaan siitä syystä, että ideoiden kehittäjä on Westerholm!
Missä tämä arvostuu näkyy? Ja miksi hän on noin hidas tekemään päätöksiä? Ainakin armiejassa pitää olla nopea tekemään päätöksiä, koska tilanteet muutuvat koko ajan.
Westerholmi vois alkaa johtaa wennamolaista kansaliikettä muista köyhää
Tämä westerfun ei taida itsekään tietää seuraavaa steppiä.
Mahtaa Westerholmilla olla kestämistä porukan kanssa joka ei edes tiedä olevansa hallituksessa?
Joku mainitsi Westerholmin todenneen, ilmeisesti puoliksi vakavissaan, puoliksi inhorealistisellä huumorilla, että: ”KOHTALOKSENI ON KOITUNUT JOUTUA OLEMAAN KAIKKIALLA IDIOOTTIEN YMPÄRÖIMÄNÄ”!
Täyttä faktaahan tuo on ja ymmärtää, että isänmaallista, älykästä miestä harmittaa!
Eli hän on hakeutunut samanlaiseen seuraan kuin itse on...
Vieläkö puolue käyttää työmiehen DDR-äänestyskoneita?
On perustanut syväjohtamisen metsästäjien puolueen.
Huomaa että Westerholmin vastainen trollikoneisto on aktivoitu. Sopivasti vaalien alla.
Se kertoo paljon monien tahojen Westerholmiin kokemasta vakavasta poliittisesta uhasta. Westerholm on uudistaja ja se ei miellytä ummehtunutta koneistoa sekä hillotolppaporukkaa!
Mikä uhka hän muka olisi kenellekään?
Kyllä. Westerholm uudistaa syväjohtamisen ja metsästyksen. Ainoastaan mesimäyrät rauhoitetaan ja kaikkia muita lajeja saa metsästää vapaasti ja täysin rajoitteetta.
Westerholm on henkeen ja vereen persu eikä taivu muihin puolueisiin. Hän ei ole sätkynukke.
Uskoisin, että Westerholm on enemmänkin henkeen ja viimeiseen veripisaraan ISÄNMAAN MIES! Nykypersut eivät edusta Westerholmin ihanteita, tekevät kaikkensa sabotoidakseen hänen innovatiiviset oivalluksensa sekä blokkaavat vaikuttamismahdollisuudet.
Jos pitää veikata, Liike Nyt (Sit.) tai oma valitsijayhdistys josta eduskuntaan päästyään muokkaa puhumansa uuden kokokansan kansanliikkeen!
Westerholmin panosta tarvitaan muuten puolue tulee katoamaan ihmiset on jo huomanneet pelkällä ihmisvihalla ei enää pitkälle pötkitä
No millä keinoilla hän aikaa estää tämän?
Eikös työläiset kuulu vasemmistoon!
Joo, nää on perin kunmallisia työläisiä, nämä laulaa EK: n lauluja.
Kekkosen aikaan työläiset kuului myös SMP:hen
SMP:ssä oli jopa oma ay-aktiivi
Westerholmille on tilaa puolueessa vasta kun muut kortit on käytetty. Siksi puoluejohto pitää hänet poissa parrasvaloista, ties vaikka lopun ikäänsä!
Antakaa Westerholmin nostaa puolue isoksi. Se ei onnistu jos hänelle ei anneta mahdollisuutta.
No millä keinoilla hän tekisi sen?
Napakalla johtamisella, strategisella ajattelulla ja kansan parhaaksi tekemisellä.
MENKÄÄ TÖIHIN !!!
Tämäkin pitää saada hauskuuttamaan.
Vastaus on vasemmalla sydänkin on. Tosin persuilla ei
Kyllähän tämä paikallinen suurmies olisi persupuolueessa huomattava tasokorotus!
Tervetuloa kaikin puolin!
On meidän Persujen jumala jossain kaukana.
Persut esiintyi taas jossain trumpismi propagandaiskussa - aika vain on mennyt siitä jo ohitse
Ufolandiastako Arska tulee?
Westerholm ei edusta mitään puoluetta. Vaan kaikkia suomalaisia.