Sarah Engels vs erika vikman

erika kitisee miks Sarah Engles yhtyeen tytöt voi esiintyä vähemmissä vaatteissa
kuin erika.
erika katto näitä ja ittees...nää tytöt on kunnossa ja sää näytät vanhalta siideri
lehmältä.
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vikman on vitsi .

Äänestä

Erikan juttu on se, et vedetään seksikkyys överiksi. Gyntsikät heruttelee tosissaan. Siinä on vissi ero.

Äänestä

Erika on Suomen Lolita - siis Lolita - jonka elähtänyt ukko nimeltään Danny loi. Kun Erikasta tuli tangokuningatar, hän näytti samalta kuin viattomuus maalta, mutta kun hän lähti Dannyn talliin - niin muutos maalaistytöstä Lolitaksi oli järkyttävä.

Ihmekös tuo, kun nuori tyttö suostui asumaan Dannyn kanssa, joka on häntä 50 vuotta vanhempi ja voisi olla hänen isoisänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

erika kitisee miks Sarah Engles yhtyeen tytöt voi esiintyä vähemmissä vaatteissa
kuin erika.
erika katto näitä ja ittees...nää tytöt on kunnossa ja sää näytät vanhalta siideri
lehmältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu