Tämä hörhö tässä

Tuo viherhörhö Virran käyttämä lippalakki sopii mainiosti myös puolueen miespuolisten päähän. Hameen lisäksi.
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ruohontonkijat kutsuvat Rydmanin kunniajäsenekseen.

Äänestä

Joo, Wille saa istuttaa ensimmäisen kasvin Virran puutarhaan, hihihihi.

Äänestä
  • Taitaa olla Virran pelto jo niin pilalle kuokittu, ettei siinä edes ruoho kasva, hähähä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuo viherhörhö Virran käyttämä lippalakki sopii mainiosti myös puolueen miespuolisten päähän. Hameen lisäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu