Hyvä tavaton taas kiusaamistapaus SDP ssa

Pääoppositiopuolue SDP selvittää uutta väitettyä häirintä- tai väärinkäytöstapausta, joka sijoittuu Oulun paikallispolitiikkaan.
KTS. IL
Kiusaamista, valehtelua , raittijuoppoitta,,, koska Antti jää nalkkiin…
Ajan kysymys.
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Skandaali.

Äänestä

Mäkynen jo savustettiin ulos. antti lyö high5 rikos sihteerin kanssa

Äänestä

Järkyttävää, että taas Demareissa tuollaista toimintaa, nyt Tuppurainen otappas orjas taas vakavaan puhutteluun!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pääoppositiopuolue SDP selvittää uutta väitettyä häirintä- tai väärinkäytöstapausta, joka sijoittuu Oulun paikallispolitiikkaan.
KTS. IL
Kiusaamista, valehtelua , raittijuoppoitta,,, koska Antti jää nalkkiin…
Ajan kysymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu