PETTERI ORPO KUULITKO SDPn vaihtoehdot?

Antti Lindmann on ykkös aamun haastattelussa ja kertoo ainakin 5 vaihtoehtoa mitä SDP tekisi. Tarkastelisi esim yritystukia. KUULEEKO PETTERI? Vai oletko taas hiljaa?
3110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lindtman ei anna puheenvuoroa ohjelman haakattelijalle, tai se ei halua kysyä mitää, vaan antaa Lindtnannin puhua

Äänestä
  • Kyllä tuo haastattelija kovasti yritti keskeyttää joka kerta kun Lindmann vastasi.

    Äänestä

Tajuaako Suomen kansa oman etsikkoaikansa? Velat muuttuvat saataviksi, ja koko todellisuus yhdeksi suureksi fantasiapeliksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Antti Lindmann on ykkös aamun haastattelussa ja kertoo ainakin 5 vaihtoehtoa mitä SDP tekisi. Tarkastelisi esim yritystukia. KUULEEKO PETTERI? Vai oletko taas hiljaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu