Uutisia UK:sta, "en voi hengittää"

https://www.youtube.com/watch?v=pBFH3ydyfKs

Voiko syvemmälle länsi enää rappeutua?
Kyseessä on uusapartheid.
Oikeuden tulisi olla sokea ja jokaisen elämä yhtä tärkeä.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun väkivaltainen narkomaani kuoli USA:ssa Britanniassakin polvistuttiin tälle ja jalkapallo otteluissa ennen peliä kyykisteltiin.

Kun valkoihoinen reipas nuori valkoinen mies kuoli samalla tavalla, media ja poliitikot hiljenee

Äänestä

Paksuhuulten ja hiilinahkojen hyssyttelyn aika tulla päätökseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=pBFH3ydyfKs

Voiko syvemmälle länsi enää rappeutua?
Kyseessä on uusapartheid.
Oikeuden tulisi olla sokea ja jokaisen elämä yhtä tärkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu