Prum prum kännissä autolla

Jane lenti prasiliaan pyhyy
8220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sinnehän ne lähtivät perhelomalle. Kateelliset täällä jauhaa taas sitä itteään.

Äänestä
  • Siellä on mukavampi mukitella ja örveltää

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Siellä on mukavampi mukitella ja örveltää

    No... jokainen saa tehdä omilla rahoilla mitä haluaa.

    Äänestä

Mut kuka johtaa kauppaa kohta ?? Sukari ?

Äänestä
  • Laita korkki kiinni ja mene sinne peräkammariin nukkumaan paha olo poies.

    Äänestä

Aloittaja

Taitaa kesän jälkeen olla pulju konkas.

Äänestä
  • Känni auto oli nostettu trukilla vitriiniin.

    Äänestä

Hyvin menee kyläkaupalla ja sekös kateellisia jurppii! 😁

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Lapuan-nössö kirjoitti:

Jane lenti prasiliaan pyhyy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu