Ajatelkaas sitä toista vaihtoehtoa.
Trump on äijä
12
122
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei paljon hetkauta kun luoti menee pään vierestä ja tappaa naisen. Pitikö yhtään puhetta kuinka järkyttynyt oli asiasta tai ottiko sairaslomaa. Yllytti uhoa enemmänkin. Sitten ei kyllä piittaa mistään muustakaan. Potkuja tykännyt aina jakaa ilman harkintaa. Yleensä sitä pidetään ikävänä työtehtävänä. Ihminen jolka kaikki ja liikaakin voisi sen tehtävän delegoida, mut ilmeisesti pääsee näyttämään apinakuninkaan alistavaa valtaa. Eikä mikään muukaan päätös ole harkittua ja niiden seuraukset tai arvostelu ei yhtään hävetä. Kun arvostellaan, niin kostaa kuin pikkulapsi, mutta peiliin ei katso.
- Anonyymi00002
Kamala Harris pressana MUAHA BUAHA
- Anonyymi00008
Heterot olis kielletty!
- Anonyymi00003
Äijä iritsanoi 2016 Iranin kanssa tehdyn sopimuksen joka esti Irania rikastamasta ydinaseisiin sopivaa uraania. Sitä valvoi IAEA tarkastuskäynneillään.
Aika Äijä - tarjosi iranille mahdollisuuden rikastaa ydinaseisiin sopivaa materiaalia, sitä joka sillä yhä on piilossa ja jonka rikastamisen se nyt osaa ja hallitsee.
Äijä saavutti melkein sen tason joka oli Obaman sopimuksen taso. Vähän on vielä auki homma, kun sopimusta ei edes ole rehty, on vain puitesopimus neuvottelujen jatkamisesta. Iran ja Hizbollah kiittää ja putin onnittelee häviäjää. - Anonyymi00004
Siis sitä, joka ei ole rikollinen, pedofiili ja fasisti ?
- Anonyymi00005
Äijä laittoi iranin kuriin.
- Anonyymi00011
Tramp antoi Iranille erityisen oikeutuksen ydinaseisiin.
- Anonyymi00013
Mitenkä. Nythän vasta alkaa neuvottelut. Jos neuvottelijoina vävy ja kiinteistösijoittaja, niin kyllä Iran vie 100-0.
- Anonyymi00006
Tehty sopimus siitä että neuvottelut alkavat. Koskahan päättyvät ?
- Anonyymi00007
Kamala kamala.
- Anonyymi00010
Trumpisti ja putinisti, tuossa kaksi aikamme vinksahtanutta, tyhjäpäistä kahelia!
- Anonyymi00012
Se on äijän iässä, muttei äijä tarkoita mitään positiivista Tacon ollessa kyseessä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1621374
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39956Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38695- 14620
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28602Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 28588
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver19580Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17543