” Kyllä ne kaikki ovat olleet homoja. Jos käyttäytyy kuin homo, ja puhuu kuin homo, niin onhan se selvää että on homo.”
Mutta miten se homo käyttäytyy ja puhuu?
Täällä väitettiin näin
19
71
Vastaukset
- Anonyymi00001
Minäkin haluaisin tietää.
- Anonyymi00002
Monet muutkin.
- Anonyymi00004
Hö, eikö tulekaan vastausta.
- Anonyymi00005
Kuten nyt Jeesus, esimerkiksi.
- Anonyymi00007
Homous nyt oli sen kaverin pienin huono puoli.
- Anonyymi00010
Vain epätoivoinen homo voi yrittää tehdä Jeesuksesta homon.
Anonyymi00010 kirjoitti:
Vain epätoivoinen homo voi yrittää tehdä Jeesuksesta homon.
Eipä Raamatusta selviä mikä Jeesus oli miehiään.
- Anonyymi00006
Katso vaikka miten aitolainen käyttäytyy, siinä on loistava esimerkki.
- Anonyymi00009
Homoista puhuja vie puheillaan huomiota omasta homoudestaan pois.
- Anonyymi00012
torre3 kirjoitti:
Ehkä. Ja olen kohdannut jonkin verran homoja, ja kukin on oma yksilönsä.
Kuka ei olisi oma yksilönsä?
Olet tyhmä! Anonyymi00012 kirjoitti:
Kuka ei olisi oma yksilönsä?
Olet tyhmä!Tässä taisi olla esillä, että kaikki homot ovat samanlaisia.
- Anonyymi00014
Aito_lainen on täällä ainakin osin käyttäytynyt ja kommentoinut kuin homo.
Suurin osa homoista käyttäytyy kuitenkin fiksummin. - Anonyymi00015
Kyllä homon tuntee äänestä ja kävelystä.
Me kaksi emme tiedä yhtään homoa Jurvassa, Seinäjoella emmekä Torreviejassa. Tuota jouduimme pohtimaan, kun eräs esitti päättömiä syytöksiä.
- Anonyymi00016
Joo, ärsyttäviä.
- Anonyymi00018
Ei kaikkia.
Tunnistaako ulkoisista merkeistä esim. Blåfieldin tai Vigeliuksen niin että on selvästi todennäköisempää että ovat miehiin päin? Normaali puhe ja liikkeet näyttää olevan.
- Anonyymi00017
Homot on homonaisia.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422081- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 41806
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637