Solid state -akut tulevat!

Testivaiheessa oleva SS-akku kestää jopa 600 latauskertaa, ennen kuin on aika kaivaa kuvetta uuden sähköauton hinnan verran. Nyt kaikki pelastamaan autoteollisuutta, ympäristöä ja valtion budjettia!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu ja lataus kestää liian kauan. Tarttis saada yhtä nopeesti täyteen ku diesel.

Äänestä

Mistä apina on moisen sadun keksinyt?
Ei se voi noin paljon huonompi litoimakkua.

Äänestä

Kestää 600 000 latauskertaa. Aloitus on Provo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Testivaiheessa oleva SS-akku kestää jopa 600 latauskertaa, ennen kuin on aika kaivaa kuvetta uuden sähköauton hinnan verran. Nyt kaikki pelastamaan autoteollisuutta, ympäristöä ja valtion budjettia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu