Miehet kuvittelee naisten antavan heidän hyväksikäyttää itseään kassien tyhjennykseen. Minä päätin ajat sitten,että ei irtoa minulta ilmaiseksi. Joko ihan käteistä tai ruokaa ja matkoja! Tai hintavia lahjoja.
Vastaukset 7
- Anonyymi00001
Missä pääsee koeajolle ja mitä maksaa?
- Anonyymi00002
Minulta ei irtoa enää koskaan kenellekään, ei edes rahasta! Olen lopettanut seksin harrastamisen jo vuosia sitten, koska en pysty harrastamaan sitä ollenkaan tietyistä syistä johtuen!
- Anonyymi00003
Aloittaja on ilotyttö.
- Anonyymi00004
Ei tarvi panna prostituoitujen kanssa kun ulkonäkö ja muutkin naisten mielestä mielekkäät seikat on ollut aina jiirissä.
- Anonyymi00005
Yksikään nainen ei ole ilmainen. Jokainen maksaa muodossa tai toisessa, jopa se aviopuoliso.
- Anonyymi00006
Mun muija on lääkäri elättää minutkin
- Anonyymi00008
Missä oot, tullaan täältä maakunnasta linja-autolla, saako paljousalennuksen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061261
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94878Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93626- 32625
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466