Olen persu ja käytän

nikotiinipusseja, niitä on aina pari suussa ja sitten juon myös litfakaupalla energia juomia päivässä. Lisäksi minulla on ADHD.

Miksi minä tärisen kokoajan ja olen aivan pinkki ?

Tätä jäin pohtimaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Koskahan tajuat, että oot vihervassari.

Äänestä
  • EN MUISTA tai sitten demari.

    Miksi minä tärisen kokoajan ja olen aivan pinkki ?
    Kikkeli jäi jumiin jääkaapinoven väliin

    Äänestä

Kieleni saavuttaa erektion
kun näen joulutortun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

nikotiinipusseja, niitä on aina pari suussa ja sitten juon myös litfakaupalla energia juomia päivässä. Lisäksi minulla on ADHD.

Miksi minä tärisen kokoajan ja olen aivan pinkki ?

Tätä jäin pohtimaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu