No niin femakot, kortit pöytään. Kuinka moni teistä vaihtaisi älykkyytensä kauneuteen?
Älykkäitähän te väitätte olevanne ja joka tapauksessa älyhän teillä on enemmän kuin kauneutta.
Älykkäitähän te väitätte olevanne ja joka tapauksessa älyhän teillä on enemmän kuin kauneutta.
Vastaukset 12
Vanhimmat
...mutta jos olisi aivan pakko luopua jommasta kummasta, niin silloin luopuisin ulkonäöstä. Älykkyydellä voi paikata puutteellista ulkoista olemusta ja hankkia itselleen menestystä.
Pelkästään kauniina voisi patsastella ulkonäkönsä varassa korkeintaan viisitoista vuotta. Ellei siihen mennessä ole joko voittanut lotossa tai onnistunut vamppaamaan itselleen rikasta miestä, ovat eläkepäivät melkoista köyhäilyä.
Pakollinen vastaus on nyt annettu. Seuraavaksi odotamme rehellisiä vastauksia.
Mää tietysti vaihtaisin mun ylettömän älykkyyden kauneuteen heti!!! Kun ois niin hienoo kun miehet kattoo. Nyt on vaan paljo rahaa, mutta yöt joutuu nukkuun yksin. Mää oon niin surullinen, ku oon vaan älykäs, ruma femakko.
Tuollaistako vastausta kaipaatte?
rehellinen... mitä nyt rahavarojasi liiottelit
Näet Luoja on antanut molempia ihan riittämiin.
Entä sinulla?
Vaikea uskoa, kumpaakaan..
*Röyh*
riittää.
Varsinkin viime aikoina sulla näyttää vähän kaikki olevan vaikeaa, joten en ihmettele tätäkään kommenttiasi. Vaikeaa, vaikeaa... mutta älä välitä, paistaa se vielä joskus sinne risukasaankin! Kyllä se siitä! ;)
Onko ne sinun mielestä toisensa pois sulkevia ominaisuuksia.
Ei teoriassa pitäisi olla, mutta käytäntö on osoittautunut sellaiseksi.
Mutta kysymykseen voi silti vastata, vaikka ne eivät toisiaan pois sulkisikaan.
..se täällä puhuu?
!!!!!
Onko itselläsi kumpaakaan?
Sovinisti on ruma. Kysymys on tyhmä.