RKP hävetköön!
Wille toimii aivan oikein!
Anonyymi-ap
7<50
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
RKP toimi aivan oikein ja sallitusti. Persut lopettakaa itku ja hyväksykää että kaikki ei pyöri teidän napanne ympärille. Teidän on tarkoitus olla aikuisia, jumaliste
RKP on pelkkä ruotsin vallan reliikki joka edelleen käyttäytyy samalla asenteella kuin ruotsalaiset suurvaltakaudellaan. Suomessa ei ole pienintäkään syytä olla ruotsalaisten puoluetta edistämässä terrorismia pedofiliaa ja pervoilua ja sadismia.
Että aloittajakin siellä HH 88 heiluttaja.. ok. ja 14 v kuuma. Hävetä pitää muiden ketä ei samaan kykene.
Täytyy myötää että rersuilla on jämäköitä ministereitä, niin kuin tämä Rydman, Rantalainen ja Purra. Muista hallituksen ministereistä ei ole mihinkään.
Willestä on vaikka seuraavaksi presidentiksi. On niin valtiomiesainesta että kyllä kelpaa! 👍
Wille = 🤡
Onko adlerkroitsin asia edennyt tyttöjen silpomisen selvittelyssä vai joko alkaa olemaan niin tekemättömyyden tylsyyttä että pitää taas aktivoitua estämään suomalaisten edun ajaminen??