Saksassa psykiatri sai elinkautisen kun ajoi väkijoukkoon .n

Anonyymi-ap

Suomes psykiatri sai elinkautisen kun murhasi vaimonsa . Ei ossaa arvata kyka pystyy pahoihin tekoihin .

28

77

    Vastaukset 28

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Sellanen ammattikunta, että kierrän kaukaa.

      • Anonyymi00002

        Paha on joutua hoitoon . Mielurina osaan sannoo jot hoitajista 70 % ei ole mitään koulutusta pskiatriatriasta . Eikä muuten ole lääkäreilläkään .


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Paha on joutua hoitoon . Mielurina osaan sannoo jot hoitajista 70 % ei ole mitään koulutusta pskiatriatriasta . Eikä muuten ole lääkäreilläkään .

        psykiatri ammattikunta joka tekee eniten itsemurhia....

        psykiatrian 'hoidoissa' kuolee enemmän ihmisiä kuin sodissa...


      • Anonyymi00006

        Nehän on joskus hullumpia kun hoitamansa potilaat.


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        Nehän on joskus hullumpia kun hoitamansa potilaat.

        aina?...

        Harjavallassa tappo-uhkaili toista lääkäriä?. tai ehkä jopa potilastakin, joka uhkasi kertoa niiden tekemisistä?... hienoja lääkäreitä. parantajia?


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        aina?...

        Harjavallassa tappo-uhkaili toista lääkäriä?. tai ehkä jopa potilastakin, joka uhkasi kertoa niiden tekemisistä?... hienoja lääkäreitä. parantajia?

        Australiassa erään psykiatrin kellarissa 89 potilasta kuoli "hoitoon"...


      • Anonyymi00019

        siinä sitä oikeaa väkivaltaa


      • Anonyymi00021

        niin kuuluukin tehdä.

        Psykiatria on rikollista toimintaa.

        Australiassa psykiatrin klinikalla hoitoihinsa kuoli 89 potilasta, jatkoi silti toimintaansa... kunnes jäi kiinni...


      • Anonyymi00024
        Anonyymi00021 kirjoitti:

        niin kuuluukin tehdä.

        Psykiatria on rikollista toimintaa.

        Australiassa psykiatrin klinikalla hoitoihinsa kuoli 89 potilasta, jatkoi silti toimintaansa... kunnes jäi kiinni...

        suurin osa psykiatreista kuuluisi elinkautiseen...

        koska psykiatriassa kuolee ihmisiä koko ajan...


      • Anonyymi00028
        Anonyymi00024 kirjoitti:

        suurin osa psykiatreista kuuluisi elinkautiseen...

        koska psykiatriassa kuolee ihmisiä koko ajan...

        = Psykiatrit tekee pahoja tekoja koko ajan.


      • Anonyymi00031
        UUSI

    • Anonyymi00003

      Kumpikin olisi tarvinut psykiatrin apua.

      • Anonyymi00022

        olivat saaneet psykiatrian " apua " ja miks edes tarttis jos itsellä on kaikki tieto...

        eli sellainen "apu" ei ole apu eikä auta mitään !


    • Anonyymi00005

      Osaahan. Psykiatrit on niitä hulluimpia psykopaatteja.

      • Anonyymi00029

        Noin se vaan useimmiten on.


    • Anonyymi00007

      Pitäs velvoittaa psykiatrit käymään säännöllisesti psykiatreilla jos aikovat toimilupansa säilyttää.

    • Anonyymi00010

      Olisiko se niin, että monet arvostetut ammatit on vaan liian vaativia suurimmalle osalle mutta niihin hakeudutaan hyvän palkan perässä, sitten kilahdetaan. Psykiatri, lääkäri, lentokapteeni, kaikki he voivat kyllästyä työhön joka oli suuri unelma.

      Lentokapteenista oli muuten hyvä läppä jossain leffassa jonka hiljattain katsoin, leffan nimeä en nyt muista, mutta siinä perheen toinen poika oli lentokapteeni jota isä ei arvostanut lainkaan, totesi pojan olevan taivaan bussikuski :)

    • Anonyymi00012

      Ei kai esimerkkiä Saksasta asti tarvitse hakea, kun Suomessa on omansakin?!

    • Anonyymi00013

      Mutta Suomen spykiatri oli jo puolen vuoden päästä vapailla jolkottelemassa?

    • Anonyymi00014

      Minkähän tähden täällä poistetaan heti asiallinen viesti kun siinä on todellista asiaa aiheesta?

      • Anonyymi00026

        niin käy usein, sensijaan typerät älyttömyydet pysyy palstalla maailmantappiin asti


    • Anonyymi00015

      Miksei MOT tai joku muu asiaohjelma tee ohjelmaa, jossa on vieraana pelkästään psykiatrian julmuuksista syyttä kärsimään joutuneita ihmisiä. Ihmisiä jotka kertoisivat totuuden mitä heille on tehty ja miksi. Kuinka heitä on sairaalassa alistettu, pilkattu, vahingoitettu, uhkailtu, pahoinpidelty, pakkopiikitetty pään sekoittavilla myrkyillä, kiristetty, mitä ikinä onkaan tehty. Tiedän että tätä on monen pelolla vaiennettu todellisuus. Kuinka moni on kuollut, kuinka moni saanut lääkemyrkyistä maksavaurion ja diabeteksen, Olisi hyvä jos ojelmassa olisi mukana myös lääkkeiden vaikutuksiin kuolleiden ihmisten omaisia. Ohjelma saisi olla pitkä ja perusteellinen, niin että asia menisi kerralla perille. Psykiatrit tappaa ihmisiä, ja asiasta on dokumentteja vaikka kuinka, mutta kukaan ei tahdo uskaltaa lähteä asiaa julkituomaan. Lääkäreitäkin tappouhkaillaan, omien toimesta. Todella vakavasta asiasta on kysymys.

      • Anonyymi00025

        Lääkebisnes mukana kaikkialla.... muistatteko kun vaarallinen Burana tuli markkinoille korvaamaan turvallisen Asperiinin...

        joka YLEn urheilulähetyksessä se kamerakulma oli niin että se Buranan mainos oli näkyvissä taustalla....


    • Anonyymi00016

      Lääketeollisuus maksaa siitä että asiat pysyy salaisena, paljastukset hoidellaan. Viranomaiset ovat mukana tässä,

    • Anonyymi00017

      Psykiatria on lumehoitoa ja huumekauppaa, "hoidoksi" naamioituna.

    • Anonyymi00018

      Psykiatria on yksi järjestäytyneen rikollisuuden muoto, jota johtaa lääketeollisuuden mafia ja WHO. Yksi maailman rikkaimmista mafioista.

    • Anonyymi00020

      Suhari onkin Saudi-Arabi joka oli saanut turvapaikan Saksasta. Miestä on luonnehdittu narsistiksi eli hyvin huomionhakuiseksi. Väittää lisäksi olevansa syrjittyjen naisten puolestapuhuja ja suojelia. Miehessä on oikean politiikon ainesta

    • Anonyymi00030

      pahojaan tekevät, mutta ei se tyhmä joka pyytää..

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      92
      1108
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      229
      856
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      73
      836
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      54
      734
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      72
      693
    6. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      34
      612
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      51
      565
    8. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      41
      560
    9. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      557
    10. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      30
      535
    Aihe