Perussuomalaiset Pridessä!

Erotetaanko puolueesta jos jäävät kiinni?
6<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kai nyt sentään.

"Vigeliuksen mukaan yliopistoympäristö ei ollut lainkaan sitä, mitä hänen mielestään yliopiston olisi pitänyt olla eli aidosti kriittinen, avarakatseinen ja erilaisiin näkemyksiin suvaitsevaisesti suhtautuva yhteisö."

1Äänestä
  • Oliko hän äärioikeistoa?

    1Äänestä

Jos purralehmä määrää jos sebu ja pikku prinssi määrää niin ei

Äänestä

Outo kysymys kun eihän persut moisiin osallistu ikinä.

Naurammeko demareille, vasureille, vihreille ja sveduille kun ovat mukana noissa, no kyllä nauramme ja paljon.

Äänestä

Persu sentään ymmärtää hävetä homouttaan mitään muuta persu ei sitten kyllä ymmärräkkään!

Äänestä

Perussuomalaiset ovat edustettuina myös Pridessä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Erotetaanko puolueesta jos jäävät kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu