Saksa saa Tomahawkit

Kylläpä se Putin nyt aseistaa Eurooppaa kiitettävällä vauhdilla.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/yhdysvallat-hyvaksyi-tomahawk-ohjusten-myymisen-saksalle/9364232

Samaan aikaan Taurus pysyy piilossa Venäjän torjunnalta ja säilyttää yllätysmomentin.

Saksa ei ole p*ska maa!
1<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

USA vetää miehitysjoukot Saksasta ja kukaan ei valvo enää, etteikö Saksa hyökkäisi ensi töikseen Israelin juutalaisia vastaan Tom o'hawkeilla?


Hyvää HOLOKAUSTISEN päivää vaan Jerusalemiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kylläpä se Putin nyt aseistaa Eurooppaa kiitettävällä vauhdilla.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/yhdysvallat-hyvaksyi-tomahawk-ohjusten-myymisen-saksalle/9364232

Samaan aikaan Taurus pysyy piilossa Venäjän torjunnalta ja säilyttää yllätysmomentin.

Saksa ei ole p*ska maa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu