EI kai tuo Meppi ole ennenkään Kävellyt

Mihin tuo nyt kallista sähköä pyörätuoliinsa vaatinut syyttä tietysti kun on näitä kystä kyllä elättinä Demari ikänsä loisinut . Hyi !
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oliko tuo joskus Miss Maailma ehdokki ?

Äänestä

Kai tuolla Brysselin suojatyövirkoihin pääsy jättimäisessä Palatsissa olis vaikeaa tarjoiluista toisiin ym. WC Tiloihin ulostamaan ilman pyöriä allaan ?

Äänestä
  • Saakohan tuo elätti ihan Valtiolta jotain . Ja millähän verukkeella . Kuulukko sarjaan Kreikan Miljardien lahjoittaja Dubaissakin lisää Turvotettuna ? Demarina tietysti . Nimi huku hetkeks. Mut ihku vassariiituo teeskenteli

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Saakohan tuo elätti ihan Valtiolta jotain . Ja millähän verukkeella . Kuulukko sarjaan Kreikan Miljardien lahjoittaja Dubaissakin lisää Turvotettuna ? Demarina tietysti . Nimi huku hetkeks. Mut ihku vassariiituo teeskenteli

    Kumma ja ihme ! Etteivät Jutta Urpon kera mahd. Rakastuen toistensa ketkuuteen ihastuen toistensa pyllyihin isoihin , peräkanaa siellä invarollaattorilla Suomelle naureskele

    Äänestä

Eriloista että nuo kaksi supermummoa on SDP Puolue jättänyt lojumaan . Että ei Nazi Linfdmannin kannatus näiden vuoksi olisi vähäkakara älyiseksi isoksi vauvaksi heidän tuntojen mukaan jo nimetty ! Nazi Sauna Hulluutensa ollessa Kaikkien huulilla ! Eli on Kuuluisa Nazi .

Äänestä
  • Merja Kyllöstä ihanasti rakaestaen . Terv. Vasemmisto Kommunisti Liitto !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mihin tuo nyt kallista sähköä pyörätuoliinsa vaatinut syyttä tietysti kun on näitä kystä kyllä elättinä Demari ikänsä loisinut . Hyi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu