Minulle unelmien nainen on , hyvä kroppa, omena peppu, tissit isommat kuin c kuppi. Ei mäkätä turhia. Elättää itsensä.
Minkälainen on unelmiesi nainen.
Anonyymi-ap
1252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nainen 77v, isot daisarit, muhkea peräsin, kookas 180cm ja alle 100 kg, ei sellua eikä viiksiä, huolehtii alapäähygieniasta eikä tauteja, mielellään ilman vaatteita mutta mieluimmin seksikkäissä alusasusteissa. Varakas ja antelias ja tykkää gangbangistä.
turvallinen nainen. Ei tarvi olla silti mikään sellainen joka ei koskaan suutu että voi olla hieman luonnettakin muttei liika-paljon mulle sais olla luonnetta. Rauhallinen kotihiiri se mulle sopii. Voi silti sopia meneväkin nainen minulle koska antaisin hänen vappaasti liikkua missä haluaa. En silti tiiä hyväksyisikö hän sitä kun minä itte en liiku paljoa.
Kaunis nainen kiihottaa!
Mistäs sä tunnet ja tiedät jostain kuppikoosta? Minä en ole koskaan paneutunut asiaan. Mistä tietää mikä kuppikoko? Käytkö kaupassa tutkimassa rintaliivejä?
Minusta parasta naisessa on luonne ja se että pitää itsestään huolta.
Häh ..😳
Tämän hetkinen naisen ulkonäköihanne on ballerinavartaloinen, jolla on pieni pyöreäpäinen nenä. Siis hoikka, jolla ei ole liian suuret ja raskaat rinnat.
Lyhyt ja reilusti yli satakiloinen.
Incel-persujen aamupäiväfantasiahetki menossa.
Kiva, että saatiin mukaan myös yksi vasurihörhö.
En tiedä ensin olin ett, isot tissit :) mutta sitten kun näin netissä tosi isot niin ne oli jotenkin liian raskaat, myös peppu jos tosi iso niin nainnen rasva läjä vaikka ei oleiskaan vyötäröä.
Käyhän se peruskoulu nyt aluksi loppuun ennen tuollaisten höpisemistä. Siellä opettavat sinut kirjoittamaankin.
"EI SUKUPUOLITAUTEJA
-EI KORONAPIIKITYKSIÄ
-EI VITTUILE
-EI ETSI VIKAA TOISESTA
-ON TÖISSÄ JA OMAA RAHAA
-EI ROUDAA YHTEISEEN KÄMPPÄÄMME BILEPORUKKAA
-TYKKÄÄ LUONNOSSA LIIKKUMISESTA
-EI PETÄ
-TYKKÄÄ YHTEISISTA HARRASTUKSISTA
-EI JUOPOTTELE
-EI TUPAKOI
-EI OLE PILLERISTI
-EI KÄYTÄ HUUMEITA"!!!