HS-gallup ei antanut persuille odotettua kannatusta

Ryydanan irtiotto nosti kannatusta mutta vain vähän, joka valuu nyt kelasotkunjen jälkeen pois!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Puoluekannatus HS:n gallupissa
Mitä puoluetta äänestäisit, jos eduskuntavaalit olisivat nyt?
SDP (-0,3)
KOK (-0,7)
PS (+0,6)
KESK (+0,1)
VAS (+0,3)
VIHR (-0,2)
RKP (+0,1)
KD (0,0)
Liik (0,0)
MUUT (+0,1)

Äänestä

buahahhaaaaa

Äänestä

Purra ulos.

Äänestä

MIKSI KANNATUSLUVUT päättyvät Minjaliittoon...maksmuuri . Paljonko pikkupuljut saavat..

Äänestä

UKRAINAN TUKEMINEN ON JÄRJEN KÖYHYYTTÄ!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ryydanan irtiotto nosti kannatusta mutta vain vähän, joka valuu nyt kelasotkunjen jälkeen pois!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu