Enkut on pimeitä

ja meni heti tönimään argentiinalaisia kun peli loppu!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos peli oli loppunut toisin, argentiinalaiset olisivat menneet heti tönimään englantilaisia.

Äänestä

alkoiko peli jo jaaha joko MEsasi sai köniinsä jotta nenä vuotaa heheheh

Äänestä

tuo messi on viallisine ssilminään kuin joku viallinen ärhentelevätä minkki :F

minkin silmät... nooh sitten Vamos Amigos vs Gringos -peli

Äänestä

Ketään kiinnosta. Voisivat jakaa noille jalkapallo faneille aseita siellä katsomoissa. Saisivat vittu tappaa toisensa nuo jalkapallo huligaanit.
Roskaautot vois sitten kerätä noiden paskojen ruumiit ja toimittaa ongelmajäte laitoksille.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja meni heti tönimään argentiinalaisia kun peli loppu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu