Kepu petti taas kerran

Sika-Antti on vienyt kepulit punikkien vasalleiksi.
Maatalousyrittäjien tuhopuolue on entisten kannattajiensa hylkäämä petturipuolue.

Halli äänestyksessäkin alistui punaiseksimatoksi punikkipuolueille.

Häpeällistä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinuko harmittaa, kun ei Natsimaitoa tee äärioikeistolaiselle.

Äänestä

Sika-Kurvinen on kyllä huvittavin kepuhahmoista.

Äänestä

Kepu on ikuinen pettäjä.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sika-Antti on vienyt kepulit punikkien vasalleiksi.
Maatalousyrittäjien tuhopuolue on entisten kannattajiensa hylkäämä petturipuolue.

Halli äänestyksessäkin alistui punaiseksimatoksi punikkipuolueille.

Häpeällistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu