Mersunromu Teslaksi halvalla

Anonyymi-ap

Diisseli Mersuni maksaa nyt pari sataa ja kohta 6 tonnia. Nyt 200k ajettuja Tesloja saa alta 20k eli romutuspalkkion myödä voisi vaihtaa mersunromun Teslaksi 14k.

Ilmeinen ilmastoteko.

6

<50

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      En ymmärtänyt että mitä tarkoitit, mutta olen ollut Auringossa.

    • Anonyymi00003

      Maailman myydyin automalli on Toyota RAV4, joka nousi tai on pysytellyt maailmanlaajuisten myyntitilastojen kärjessä ohittaen niukasti Tesla Model Y:n. Kaikkien aikojen myydyin automalli kautta aikojen on puolestaan Toyota Corolla, jota on valmistettu yli 50 miljoonaa kappaletta.Kärkiautot maailmassaToyota RAV4: Maailman myydyin katumaasturi ja mallisarjan ykkönen (noin 1,18 miljoonaa kappaletta).Tesla Model Y: Maailman myydyin täyssähköauto ja aivan RAV4:n kannoilla kakkosena.Toyota Corolla Cross / Corolla: Toyotan muut vahvat volyymimallit pitävät pintansa.

    • Anonyymi00005

      Elä vaihda. Teslaan ei saa purkuosia Venetmäeltä.

    • Anonyymi00006
      UUSI

      Sovituspaloilla saa Teslan korin kiinnitettyä Mersun alustalle.

    • Anonyymi00007
      UUSI

      Siinä avautuu monelle tienesti, kun vaihtaa ensin akkuautoon, ja sitten taas vaihtaa takaisen halpaan dieseliin tai bensaan. Saa hyvät välirahat pienellä vaivalla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      128
      1542
    2. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      141
      834
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      219
      795
    4. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      34
      736
    5. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      72
      728
    6. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      717
    7. 49
      662
    8. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      63
      588
    9. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      76
      561
    10. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      551
    Aihe