Putin on demari

Anonyymi-ap

Sekin selvisi Venäjältä. Ei ole kommunisti, vaikka kaverinsa siellä.

5

<50

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
      UUSI

      Äkkiä ottamaan ilta lääkkeet.

    • Anonyymi00002
      UUSI

      Persurölli on tavannut Me-in Kamp-fia. Kolossaalinen valhe.

    • Anonyymi00003
      UUSI

      Venäjän tietoa. Kun kaverinsa kommunisti maiden johtajat, niin harva muu länsimaa olisi entisen kommunistin kaveri. Nämä jotka pinnallisesti heillä energia ollut päällimmäisenä.
      mm vasemmisto paljon tukee äänestyksissä EU:ssa Putinia. Siitäkin löytyy tilastoa EU äänestyksistä. Voin jonain päivänä kaivaa niitä esille, jos tuntuu epäuskottavalta. Natoa vasemmistoliitto meillä vastusti -puolet, rajalakia kaikki. SDP myös rajalain vastustajia oli aika paljon. Vihreät kaikki, vaikka Natoa tukivat yksimielisesti.

      Siitä voi vetää johtopäätöksiä, kuka lähtee näiden kanssa hallitukseen -ei kukaan paremmista puolueista. Kyllä nyt Venäjää tulee vastustaa kaikin keinoin, mm rajoilla, ja Nato kannustimena mm USA kanssa sotaharjoituksin, meidän ainoa kunnon turva.
      Jota USA:ta vasemmisto ei kannata, heille USA on paha.

    • Anonyymi00005
      UUSI

      Taitaa olla sitä ihtiään, sitä "kekksusta suuntaista",
      (yhdys sana)!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      344
      1272
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      753
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      738
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      725
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      633
    6. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      59
      616
    7. 45
      614
    8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      591
    9. 56
      572
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      43
      530
    Aihe