Suomen tilanne on vaikea

Suomessa on poliisi- ja sotilasdiktatuuri, natsejakin on kuten Purra, Häkkänen ja Stubb. Ulkomaalaisliiga terrorisoi Suomea. Maahan pitäisi muodostaa Virkamieshallitus, joka laittaisi maan kuntoon.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitään ihmisoikeuksia ei ole, mukaan luettuna uskonnonvapaus, joka on YK:n perusoikeuksia. Suomi rikkoo räikeästi YK:n peruskirjaa.

Äänestä

Ei taida sinne Pietariin yltää keskisen Euroopan helteet?

Äänestä
  • Se on hyvä, maaperän puhdistumisessa se auttaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Se on hyvä, maaperän puhdistumisessa se auttaa.

    Ryssän trolli puolustaa pimeyden valtakuntaansa kremlin örkkien mieliksi.😊

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa on poliisi- ja sotilasdiktatuuri, natsejakin on kuten Purra, Häkkänen ja Stubb. Ulkomaalaisliiga terrorisoi Suomea. Maahan pitäisi muodostaa Virkamieshallitus, joka laittaisi maan kuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu