Missä valvoja oli?

Ihmettelen kovin missä Jeesus oli, kun oma mies jäi kaivurin alle! Ei tässä voi enää herraankaan luottaa kun tuollaista tapahtuu. Oletan että Poutala reklamoi pääkonttoriaan.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No se oli tietysti taas Netanjahun luona teekupillisella. Jospa Poutala onkin tekouskovainen eikä saa ykkösluokan suojelua.

Äänestä

Sekin vaikuttaa mihin lahkoon kuuluu.

Äänestä

Turha irvuilla.
Irvuile sitten, jos itsellesi käy köpelösti.

Äänestä
  • Irvuilla ? missä sanotaan irvuilla murteena?

    Äänestä

Olihan siinä suojelua, olisi voinut kuollakin.

1Äänestä

NO usko ei riittäny,ootte sen verran vasukkeja.
Aika tyhmä tolta naiselta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihmettelen kovin missä Jeesus oli, kun oma mies jäi kaivurin alle! Ei tässä voi enää herraankaan luottaa kun tuollaista tapahtuu. Oletan että Poutala reklamoi pääkonttoriaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu