Sdp avoimesti natsipuolue!

Jos puolueen puheenjohtaja riehuu aseen kanssa kovassa natsiporukassa, silloin ei oikein voi erehtyä siitä millainen puolue on kyseessä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Raukka aivan ulkona kuvioista.
Halla-Aho on Suomen Sisun kunniajäsen.

Äänestä

Suomessa on yksi Natsipuolue = Persut!

Äänestä
  • Noh noh, ei ne persut nyt sentään mitään Antteja ole!

    Äänestä

  • Käsimerkit on hyvin opeteltu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos puolueen puheenjohtaja riehuu aseen kanssa kovassa natsiporukassa, silloin ei oikein voi erehtyä siitä millainen puolue on kyseessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu