Stubb ei kerro että Alienit on tulossa

Kansalle valehdelaan!
44128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 44

Vanhimmat

Jos se on itsekkin?


Antti Lindtman valepuvussa

Äänestä
  • Kuten naamio-bideni vai #eriasia?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kuten naamio-bideni vai #eriasia?

    RKP-Stupido itse on pahempi uhka kansalle kuin avarruuden hyökkäys

    1Äänestä

  • Vei järjen saatana!

    Äänestä

stupidoni niin "fiksu", ettei "terävyytensä" ynnä "viisautensa" mahdu koko Suimeen

1Äänestä

Kyllä me olemme täällä jo.

Äänestä
  • No hyvä!

    Äänestä

Onkse itekkin joku reptiliaani? huiiiiiiiiiii

Äänestä

Kokoomus kuulemma tienaa Alieneilla !

Äänestä

12. Kuva Maasta vuonna 2087
(väkiluku: 120 miljoonaa ihmistä)
Näen noin 30-vuotiaan naisen, joka katsoo ulos avaruusaluksen ikkunasta tai avaruussatamasta. Hän on hyvin kaunis, hänellä on vaaleat hiukset, siniset silmät ja hän on hyvin patsasmainen. Hän on pukeutunut avaruuspuvun näköiseen asuun, mutta ei niin tukevaan kuin nykyiset avaruuspuvumme. Se ei myöskään halaa hänen vartaloaan; se on löysä. Hän on siinä, mitä kutsumme avaruusolentojen alukseksi, aluksessa eri planeetalta. Hän on menossa liittovaltion tehtävälle tuolle planeetalle muiden Maan ihmisten kanssa. Aluksen nopeus ylittää valonnopeuden, joten ikkunasta ulospäin kaikki näyttää sumealta. Hän pohtii asioita ja voin poimia hänen ajatuksensa.
Avaruusalus ei ole kovin suuri. Se on samanlainen kuin lähiliikenteen bussi. He ovat matkalla Siriuksen tähtijärjestelmään. Siellä on kolme planeettaa, jotka ovat erittäin tärkeitä ja tämän tehtävän syy. He ottavat mukaansa asioita, kuten kristalleja, jotka ovat arvokkaita näille muille planeetoille, kauppatavaroiksi. Hänen kanssaan on noin seitsemän tai kahdeksan muuta ihmistä, ja he juttelevat, vaihtavat ajatuksia ja pitävät hauskaa. He ovat erittäin innoissaan siitä, että he ovat ensimmäinen maan asukasryhmä, joka menee toiseen galaksiin.


Hän syntyi luonnollisena parantajana, ja jo hyvin nuorena he tiesivät hänen parantamiskyvyistään. Tämän seurauksena hän opiskeli ihmisten johdolla, jotka olivat perehtyneitä erilaisiin parantamisen muotoihin. Hän on sitä, mitä me kutsumme "lääkäriksi", paitsi että hän ei ole kuin tyypilliset lääkärimme, koska hän käyttää kristalleja, henkisiä voimiaan ja visualisointia. Hän on naimisissa yhden aluksen miehistä kanssa. Mies on kiinnostunut tutkimaan näiden Sirius-tähtisarjan eri planeettojen arkkitehtuuria, koska se on hänen alansa.

Joillakin planeetoilla on sama painovoima kuin Maalla, kun taas toisilla ei. Hän haluaa nähdä erilaisia ​​rakennusmenetelmiä saadakseen ideoita uusille rakenteille, joita voitaisiin rakentaa paitsi itse Maahan, myös avaruuteen.

Äänestä
  • Miten se ainekirjoitus siellä peruskoulun puolella meni , tuliko kiitettäviä ?

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Miten se ainekirjoitus siellä peruskoulun puolella meni , tuliko kiitettäviä ?

    Tuo on Tilda Negrin kirjoittama ei minun. Selvittää Nostradamuksen ennustuksia.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Miten se ainekirjoitus siellä peruskoulun puolella meni , tuliko kiitettäviä ?

    Vassu taidat olla tuhonnut omat aivosi???

    Äänestä

Apua. mitä nyt tehdään?

Äänestä

Annetaanko alieneille joitakin tukia?

Äänestä
  • Voiko alien hakee turvapaikkaa Suomesta?

    Äänestä

Kuuluuko myös reptiliaaneille ihmisoikeudet ja kaikki tuet?

Äänestä
  • Hyvä kysymys. Laissa ei määritellä rotuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Hyvä kysymys. Laissa ei määritellä rotuja.

    Voidaanko reptiliaanit rinnastaa laittomiin illegaaleihin ja siten pois maasta ?

    Äänestä

Trump kertoi jo! Laittoi Pentagonin varautuun hyökkäykseen avaruudesta.

Äänestä

Se on hauska kun usa on alkanut käyttää termiä Aliens. Kun ei avaruudesta löytynytkään niiden rakastamia alieneita niin ottavat sen sanan nyt käyttöön ulkomaalaisista.

Äänestä

USA huolissaan EU:n Natsismista!

Äänestä

Stubb on natZi!

Äänestä

Ei jauhoriikkakkaan kerro!

Äänestä

"Persut on avoimesti rasistinen puolue"

...

Äänestä

Onko Alien sama kuin Persu?

Äänestä

Mitä kertomista Alieneistä on ny?

Äänestä

Persureppana, On niillä vaikeaa.
Kannatus sakkaa, vitutus ei lakkaa.

Äänestä

No onko ne ja koska?

Äänestä

Pentagonin mukaan 2027

Äänestä

Mitä alienit nyt on tehneet?

Äänestä
  • Ne on päättäneet tulla tälle planeetalle.

    Äänestä

  • Anonyymi00039 kirjoitti:

    Ne on päättäneet tulla tälle planeetalle.

    Orjuuttamaan ja heti perään täystuhoamaan ihmiskunnan.

    Alienit = Raamatun demoneita

    Äänestä

  • Anonyymi00039 kirjoitti:

    Ne on päättäneet tulla tälle planeetalle.

    Alienit on jo soluttautuneet hallitukseen Warokaa siellä ulkona

    Äänestä

Ei sen enää tarvi kun sä kerroit jo. Nyt mä tiedän että ovat tuloillaan.....

Äänestä

ALIEN UUTISET!

Äänestä

Mitä jos Alienit upottaa tekoälyrobotteihin omaa koodia ja ohjelmoi ne hävittämään turhat ihmiset?

Äänestä

Alienit paikalla aikoja sitten. Zelen sukunimi tarkoittaa vihreätä turpaa:))

Äänestä

Pressamme taitaa olla valehtelija!

Äänestä

Miksi Suomi ei poista natseja? Natsisatanistit poistettava pois Suomesta?
Miksi valtio sallii natsirikolliset?

Äänestä

Stubbin harkitsemattomat ja typerät hölötykset ovat suurempi uhka Suomelle kuin joku Alien.

Äänestä

Jos aliens elokuvat näytetään kaikki taas telkussa, ni täytyy sanoa, että WANHA!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kansalle valehdelaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu