Harkittaisiko Kurvisen ehdotusta ?

Myös muiden vieraslajien hävitystä Esim . Ongelmia kantiksille aiheuttavien Villisikojen lisäksi ? Että jäisimme henkiin .
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Persut on myös vieraslaji

Äänestä
  • Tosi pelottavaa heidän nykyinen vallanhimo.

    Äänestä

  • Persut ovat perussuomalaisia.

    Äänestä

Joo varsinkin noin tyhmistä mitä sinä olet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Myös muiden vieraslajien hävitystä Esim . Ongelmia kantiksille aiheuttavien Villisikojen lisäksi ? Että jäisimme henkiin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu