vassut älä kuse housuun

Sanna Marin julkaisi kuvia Flow-viikonlopun tunnelmistaan – seurassa tuttu kasvo
Sanna Marin luotti festivaalipukeutumisessaan mustaan väriin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Romani sanna ...

Äänestä

Sanna Marin on yksinkertaisesti paras! Koko Suomen itsenäisyyden paras pääministeri.

Kaikki oli hyvin kunnes PersKakkaKokkareet valehteli Suomen kansalle vaaleissa!

Se oli itsenäisyyden ajan pahin rikos!

Äänestä

Tänään oli Flowssa perinteinen perhesunnuntai, kivaa tekemistä ja kuuntelemista lapsillekin. Ei paljon Sannaa näkynyt tyttärensä kanssa. Tärkeämäpää oli ryypätä "tyttöjen" kanssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanna Marin julkaisi kuvia Flow-viikonlopun tunnelmistaan – seurassa tuttu kasvo
Sanna Marin luotti festivaalipukeutumisessaan mustaan väriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu