Demujen rasismi

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kauankohan kestää, kunnes demujen sananvapausosasto poistattaa tuonkin viestin?

He ovat aika herkkiä uhriutumaan…

1Äänestä
  • Miksi samassa artikkelissa, viimeisessä lauseessa viittasit Persujen käytökseen.

    Äänestä

Kumpaa ne on ny rasistisesti haukkunut Putinia vai trumpia ?

Äänestä
  • Dalai Lamaa.

    Äänestä

Niinhän se on et monet pitää Suomen lakeja rasistisina .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

…ei taivu edes perustuslain edessä:

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/53e01136-d312-4f83-b349-8fa71932701f

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu