HEI, ME SEURAAMME USAN MALLIA.

POLIISIT TOIMII JO MALLIKKAASTI USALAISTEN KOLLEGOJENSA KANSSA.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

JOS PUHE EI AUTA, ON KÄYTETTÄVÄ KOVEMPIA KEINOJA.

Äänestä
  • TÄMÄ ON MEIDÄN VALTTIMME, HEHKUTTAA PETTERIN HALLITUS

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    TÄMÄ ON MEIDÄN VALTTIMME, HEHKUTTAA PETTERIN HALLITUS

    PIAN JÄRJESTÄMME YHTEISHARJOITUKSIA!

    Äänestä

SAIRAATHAN OVAT VARSIN ARVAAMATTOMIA!

Äänestä

Hehe . Usas olis mopopika jo saanut kymmenen kutia selkäänsä . Poliisi Usas ampuu huvikseenkin . Voi olla sie poliisil kuuden kk koulutus ja sekin pääasiassa ampumisen opettelua .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

POLIISIT TOIMII JO MALLIKKAASTI USALAISTEN KOLLEGOJENSA KANSSA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu