Salapoliisi selvitti MT hoitojen taustat

Pitkään on jo ihmetelty vasureiden pakkomiellettä MT palveluihin, nyt se selvisi.

MT hoidot ja lääkitys tuo helpotusta tavara- ja omaisuus kateuteen, joka ajaa vasurit hulluuden partaalle.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kateus periytyy vasemmistolaisissa.

Äänestä

Vasuri: "koska tolla rikkaalla on Ferrari, munkin pitää saada sellanen yyää byää".

Äänestä

Tässä sitä on SDP:lle vaaliohjelmaa kerrakseen.

SDP, me poistamme kateuden, me hoidetaan jokaisen vasurin kateus 😭😭😭😭

Äänestä

Tämä oli isku vyön alle, nyt SDP vaikeroi. Totuus ei pala tulessakaan...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitkään on jo ihmetelty vasureiden pakkomiellettä MT palveluihin, nyt se selvisi.

MT hoidot ja lääkitys tuo helpotusta tavara- ja omaisuus kateuteen, joka ajaa vasurit hulluuden partaalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu