Vihteä liitto tiedottaa

Suomen metsät on suojattava sodan ajaksi ettei se liito-orava vaan kuole sukupuuttoon, on kehitettävä pomminkestävä puulaji.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suojataan puut räjähdysmatoilla joita voidaan valmistaa vanhoista autonrenkaista.

Äänestä

Hih hii . Hyvä vitsi . Mikset sää liity vihreisiin kun annat noin hauskoi vihreiden tiedonantoja ?

Äänestä
  • Vuosien saatossa mieli heikkenee, mutta ei vielä niin, että se sallisi liittyä vihreisiin.

    1Äänestä

Hyvä Sofia! Liitele kuuseen!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomen metsät on suojattava sodan ajaksi ettei se liito-orava vaan kuole sukupuuttoon, on kehitettävä pomminkestävä puulaji.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu