Täällä joku Urpo on ottanut asiakseen alkaa kirjoittaa nimimerkilläni. Muistakaa että tällaisten lepsukoiden juttuja ei kannata sekoittaa minun tarinoihini. HUOM! En suosi pakkista, koska banni paukkui jo vuosia sitten. En inhoa UFS:ää, vaikka salirotta ei suosikkini olekkaan. HICA on mielestäni rahastusjuttu j.n.e
Feikkeilyä
Traineri
9423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tuollaisessa toisten nimimerkkien käytössä ei ole mitään järkeä. Joku kirjoittaa täällä myös Jönnin nimimerkillä, ja "feikkikehuu" UFS:ää. Sinä, kuten myös Jönni, tunnutte olevan asiallisia kavereita, joten saisi tällainen loppua.
Joten käytetään ihan omia nimimerkkejä, jooko.
Jutut muuttu sen verran.En uskonutkaan niiden olevan samoja henkilöitä.
Olisiko LIIKAA vaadittu että rekisteröisitte käyttämänne nimimerkin, olisiko?
Joku tosiaankin feikkaa minua, vihaan kaikkea muuta kuin ufs:ää, jopa itseäni.
Lopeta jo tuon Jönnin nimimerkin käyttö, on todella lapsellista ja typerää. Pakkiksella ei tuollaista käytöstä suvaittaisi, tulisi heti banni ja vielä turpaan jos jossain kadulla nähtäis. Ei tosin minulta kun olen vähän hidas ja lihava, mutta mun lippispäiseltä kaverilta (on muuten maailman kovin jätkä). Eli käyttäytykää asiallisesti. Tällainen on mielestäni suorastaan vulgaaria ja epärelevanttia.
Ja tämän viestin tarjosi evolutionin katkera markkinointikoneisto.
Siis kuka ja mikä koneisto?
Sisälukutaito on hieno asia :D
Mielestäni älykkyysosamäärä on myös hieno asia. Mutta eihän sitä kaikille riitä ;)