SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Krishna Regmi

Auttaa karkoitusuhan alla olevia mamuja. Miksi ei auta suomalaisia ongelmissa. Näyttää sen ketkä on tärkeitä puolueelle.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vieraat ensin.

Äänestä

Demarimeininkiä. Äänestäjistä halutaan pitää kiinni.

Äänestä
  • Tämä on SDP:n Suomen vastainen linja.

    Äänestä

Osoittaa hyvin miten nuo ei ole Suomen puolella, vaan omiensa.

Äänestä

Kotimainen ei tuota mitään myönteistä avusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Auttaa karkoitusuhan alla olevia mamuja. Miksi ei auta suomalaisia ongelmissa. Näyttää sen ketkä on tärkeitä puolueelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu