Linnutkin tuon kykenevät tunnistamaan ettei naisten raivohulluuspuuskan alle kannata joutua.
https://www.hs.fi/tiede/art-2000012230908.html
Miehet ovat lutuisia varsinkin puistonpenkillä aikaansa viettävä Viinamies. Tsirp-tsirp ja titi-tyy-tyyy. Miksi naiset rääkkäävät jopa lintujakin niin paljon jotta linnut ovat alkaneet naisia välttelemään.
Naiset ovat vaarallisia
18
108
Vastaukset 18
- Anonyymi00001UUSI
Eiköhän tuo pikemmin ole sopeuma siihen, että lintujen kaltaisen pikkuriistan ansoilla metsästäminen on tainnut olla enemmän naistn harraste.
- Anonyymi00003UUSI
Syökää naiset porkkanaa älkääkä noita pikkulintuja.
- Anonyymi00004UUSI
Anonyymi00003 kirjoitti:
Syökää naiset porkkanaa älkääkä noita pikkulintuja.
Eipä se tuota sopeumaa vielä muuta. Evoluutio on paljon pidempi prosessi.
- Anonyymi00006UUSI
Anonyymi00004 kirjoitti:
Eipä se tuota sopeumaa vielä muuta. Evoluutio on paljon pidempi prosessi.
Niin mutta siitä se alkaa meinaan tuosta porkkanan syömisestä jolloinka sadantuhannen vuoden päästä lintuset eivät pelkääkkään naisia.
- Anonyymi00008UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
Niin mutta siitä se alkaa meinaan tuosta porkkanan syömisestä jolloinka sadantuhannen vuoden päästä lintuset eivät pelkääkkään naisia.
Eipä niitä ole muutenkaan suuremmissa määrin ansoilla pyydetty enää aikoihin. Lähinnä vain ammuttu ja sen taas tekevät lähes sataprosenttisesti miehet.
- Anonyymi00010UUSI
Ainoastaan naisten aivot voi keksiä jotain niin järjettömiä selityksiä. :D
- Anonyymi00011UUSI
Anonyymi00010 kirjoitti:
Ainoastaan naisten aivot voi keksiä jotain niin järjettömiä selityksiä. :D
Tuo on nimenomaan se tieteellinen selitys. Vain uhkan tunnistavat yksilöt jäävät henkiin.
- Anonyymi00016UUSI
Anonyymi00011 kirjoitti:
Tuo on nimenomaan se tieteellinen selitys. Vain uhkan tunnistavat yksilöt jäävät henkiin.
Eikö se ole ihan loogista!
- Anonyymi00002UUSI
lim upuutöttmpoyud pjkrodftgildfod moom jubom ,rfmfrff
- Anonyymi00005UUSI
paskanärhillä ei tee mitään
- Anonyymi00007UUSI
Hyi teitä naisia mitä mieltä olette pikkulinnuista.
- Anonyymi00009UUSI
Linnut aistivat mielen epävakauden.
- Anonyymi00012UUSI
Tein pilaa 🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi00013UUSI
En tiedä mitä pilaat, mutta aloitus on tosiasia.
- Anonyymi00014UUSI
Niin kuulema on, että akanilma on pahempi, kuin ukonilma.
- Anonyymi00015UUSI
En minä aikoinaan parisuhteessa ollessani ollut mikään raivohullu, vasta niinä viimeisenä kolmena vuonna saatoin joskus jopa huutaa lasteni isälle, kun hän ei kertakaikkiaan pystynyt puhumaan suhteemme ongelmista ollenkaan! Sain aina häneltä vastaukseksi, "että minun mielestä kaikki on hyvin".
- Anonyymi00018UUSI
Entäs jos ulkopuolinen tarkkailija olisi ollut samaa mieltä miehesi kanssa, olisitko huutanut sillekin vihaisesti?
- Anonyymi00017UUSI
minulla coi olls joku trsumsjuttukuin ... kun kukkue34deds miy5n pifäön tsnnrtts r4i dinändä häy6tää rnää joku ännä erlokubsd illslls':
Vpöözstrrsö röplibsd kiirolom söldsded
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401872Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101270- 991011
- 102888
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88884- 62716
- 32612
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68508Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku12495- 78491